Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka najnovšie v diskusii
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
MS
NHL
USA / NHLSabres - N.J.Devils2,984,382,02Seattle - St.L.Blues2,244,32,63Florida - Bruins2,034,113,08
INÉ
Česko / ExtraligaČ.Budějovice - Karlovy Vary1,814,243,67Litvínov - Mountfield HK2,114,092,92Mladá Boleslav - Olomouc2,133,932,98Vítkovice - Plzeň1,874,243,46Kometa Brno - Liberec2,024,23,05Pardubice - Kladno1,325,847,6Sparta Praha - Třinec2,034,063,12Švédsko / SHLFrölunda - Leksand2,084,063Linköping - Brynäs2,064,172,99Malmö - Skelleftea3,434,331,86Växjö - HV711,634,564,37Färjestad - Rögle2,254,052,72Lulea - Timra1,934,173,32Örebro - MODO Hockey1,834,223,6
ROZBALIŤ

Štatistiky Tipos extraliga 2023/2024

FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná15. 09. 202317:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce2:8
Základná15. 09. 202317:30PIHC Košice - HC 19 Humenné4:1
Základná15. 09. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:6
Základná15. 09. 202318:00PIHK Nitra - HK Poprad2:4
Základná15. 09. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves1:2
Základná15. 09. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:3 PP
Základná17. 09. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná17. 09. 202316:00NEHC Košice - HC '05 Banská Bystrica5:1
Základná17. 09. 202317:00NEHC 19 Humenné - HC Slovan Bratislava3:8
Základná17. 09. 202317:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná17. 09. 202317:00NEHK Nitra - HC Nové Zámky2:6
Základná17. 09. 202317:30NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad4:0
Základná22. 09. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC 19 Humenné6:4
Základná22. 09. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:4
Základná22. 09. 202318:00PIHK Poprad - HC Košice7:2
Základná22. 09. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín7:2
Základná22. 09. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra5:3
Základná22. 09. 202318:00PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen2:5
Základná24. 09. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava5:1
Základná24. 09. 202316:00NEHC Nové Zámky - HC Košice3:0
Základná24. 09. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad4:3
Základná24. 09. 202317:00NEHC 19 Humenné - HKM Zvolen2:5
Základná24. 09. 202317:00NEHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 PP
Základná24. 09. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:6
Základná29. 09. 202317:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná29. 09. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín6:1
Základná29. 09. 202318:00PIHK Poprad - HC 19 Humenné1:2
Základná29. 09. 202318:00PIHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná29. 09. 202318:00PIHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná29. 09. 202318:30PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava1:4
Základná01. 10. 202314:00NEHC 19 Humenné - HK Spišská Nová Ves5:4 SN
Základná01. 10. 202316:00NEHK Poprad - HC Nové Zámky3:6
Základná01. 10. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná01. 10. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná01. 10. 202317:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce4:5
Základná01. 10. 202318:00NEHK Nitra - HKM Zvolen3:9
Základná06. 10. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica0:4
Základná06. 10. 202317:30PIHC Košice - HC Slovan Bratislava4:1
Základná06. 10. 202317:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Nitra3:2
Základná06. 10. 202318:00PIHC Nové Zámky - HC 19 Humenné5:2
Základná06. 10. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:2
Základná06. 10. 202318:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín0:2
Základná08. 10. 202316:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce5:2
Základná08. 10. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava2:5
Základná08. 10. 202316:30NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:3
Základná08. 10. 202317:00NEHC 19 Humenné - HK Nitra2:4
Základná08. 10. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves3:5
Základná08. 10. 202317:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:5 SN
Základná13. 10. 202317:15PIHC Slovan Bratislava - HK Poprad7:2
Základná13. 10. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky2:1
Základná13. 10. 202317:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice3:2
Základná13. 10. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 19 Humenné4:1
Základná13. 10. 202318:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica6:3
Základná13. 10. 202318:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín6:3
Základná15. 10. 202315:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava2:1
Základná15. 10. 202316:00NEHC Košice - HK Nitra4:3
Základná15. 10. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves1:0
Základná15. 10. 202317:00NEHC 19 Humenné - HK Dukla Trenčín3:1
Základná15. 10. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:1
Základná15. 10. 202318:00NEHK Poprad - HKM Zvolen3:2 SN
Základná20. 10. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC 19 Humenné7:2
Základná20. 10. 202317:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Poprad3:2
Základná20. 10. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava3:2 SN
Základná20. 10. 202318:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky4:5 SN
Základná20. 10. 202318:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica10:1
Základná20. 10. 202318:30PIHK Dukla Trenčín - HC Košice1:4
Základná22. 10. 202316:00NEHK Poprad - HK Nitra3:4 PP
Základná22. 10. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky6:1
Základná22. 10. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín4:1
Základná22. 10. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava2:1 SN
Základná22. 10. 202317:00NEHC 19 Humenné - HC Košice1:3
Základná22. 10. 202317:00NEHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:1
Základná27. 10. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:2 SN
Základná27. 10. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves4:5 PP
Základná27. 10. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra2:3 SN
Základná27. 10. 202318:00PIHC Slovan Bratislava - HC 19 Humenné4:3 PP
Základná27. 10. 202318:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen2:6
Základná27. 10. 202318:30PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín5:2
Základná29. 10. 202315:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky3:2 PP
Základná29. 10. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce6:2
Základná29. 10. 202317:00NEHC 19 Humenné - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná29. 10. 202317:00NEHC Košice - HK Poprad4:2
Základná29. 10. 202317:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:8
Základná29. 10. 202318:00NEHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava3:5
Základná31. 10. 202317:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:4
Základná31. 10. 202317:30UTHC Košice - HC Nové Zámky5:1
Základná31. 10. 202318:00UTHKM Zvolen - HC 19 Humenné4:3
Základná31. 10. 202318:00UTHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves4:2
Základná31. 10. 202318:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín2:3
Základná31. 10. 202318:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:0
Základná03. 11. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky1:4
Základná03. 11. 202317:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná03. 11. 202317:30PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen4:3 PP
Základná03. 11. 202318:00PIHC 19 Humenné - HK Poprad4:3
Základná03. 11. 202318:30PIHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná05. 11. 202314:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice2:3
Základná05. 11. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HC 19 Humenné6:2
Základná05. 11. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK Poprad1:4
Základná05. 11. 202317:00NEHKM Zvolen - HK Nitra5:7
Základná05. 11. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava5:1
Základná05. 11. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica6:4
Základná15. 11. 202318:00STHC Slovan Bratislava - HK Nitra2:5
Základná17. 11. 202316:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1 PP
Základná17. 11. 202317:00PIHC 19 Humenné - HC Nové Zámky5:4
Základná17. 11. 202317:00PIHC Košice - HC Slovan Bratislava4:1
Základná17. 11. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce2:5
Základná17. 11. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen4:3 PP
Základná17. 11. 202318:00PIHK Nitra - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná19. 11. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín3:1
Základná19. 11. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad4:1
Základná19. 11. 202317:00NEHK Nitra - HC 19 Humenné6:2
Základná19. 11. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica6:1
Základná19. 11. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky3:6
Základná19. 11. 202317:15NEHKM Zvolen - HC Košice1:4
Základná23. 11. 202318:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK Nitra1:4
Základná24. 11. 202317:30PIHC Košice - HK Spišská Nová Ves5:1
Základná24. 11. 202318:00PIHC 19 Humenné - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:4
Základná24. 11. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce0:5
Základná24. 11. 202318:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava5:2
Základná24. 11. 202318:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica2:3 PP
Základná26. 11. 202315:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky5:2
Základná26. 11. 202316:30NEHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica4:2
Základná26. 11. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná26. 11. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC 19 Humenné4:1
Základná26. 11. 202317:00NEHK Nitra - HC Košice0:4
Základná26. 11. 202317:00NEHKM Zvolen - HK Poprad1:5
Základná28. 11. 202317:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín4:5 PP
Základná28. 11. 202318:00UTHC 19 Humenné - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná28. 11. 202318:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava4:2
Základná28. 11. 202318:00UTHC Nové Zámky - HKM Zvolen2:5
Základná28. 11. 202318:00UTHK Poprad - HK Spišská Nová Ves5:2
Základná28. 11. 202318:00UTHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra5:3
Základná01. 12. 202318:00PIHC 19 Humenné - HC Košice4:1
Základná01. 12. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica3:4
Základná01. 12. 202318:00PIHK Poprad - HK Nitra3:2
Základná01. 12. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves3:5
Základná01. 12. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen5:3
Základná01. 12. 202318:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava10:1
Základná03. 12. 202314:00NEHC 19 Humenné - HC Slovan Bratislava1:5
Základná03. 12. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná03. 12. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice2:1
Základná03. 12. 202317:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná03. 12. 202317:00NEHK Nitra - HC Nové Zámky5:2
Základná03. 12. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad1:5
Základná08. 12. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC 19 Humenné4:3 SN
Základná08. 12. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves4:2
Základná08. 12. 202318:00PIHK Poprad - HC Košice4:2
Základná08. 12. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:5
Základná08. 12. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra3:1
Základná08. 12. 202318:30PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen2:4
Základná10. 12. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava5:2
Základná10. 12. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad3:2
Základná10. 12. 202317:00NEHC 19 Humenné - HKM Zvolen3:0
Základná10. 12. 202317:00NEHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 SN
Základná10. 12. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná10. 12. 202317:30NEHC Košice - HC Nové Zámky1:4
Základná20. 12. 202317:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín5:2
Základná20. 12. 202318:00STHK Poprad - HC 19 Humenné6:0
Základná20. 12. 202318:00STHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica2:5
Základná20. 12. 202318:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice4:1
Základná20. 12. 202318:00STHC Slovan Bratislava - HK Nitra3:5
Základná20. 12. 202318:00STHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná22. 12. 202317:00PIHC 19 Humenné - HK Spišská Nová Ves6:3
Základná22. 12. 202317:30PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná22. 12. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra3:2 PP
Základná22. 12. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava5:1
Základná22. 12. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad1:2
Základná22. 12. 202318:00PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen3:2 SN
Základná26. 12. 202316:00UTHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky2:0
Základná26. 12. 202316:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:3 PP
Základná26. 12. 202317:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná26. 12. 202317:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC 19 Humenné4:0
Základná26. 12. 202317:30UTHK Spišská Nová Ves - HC Košice4:3 SN
Základná26. 12. 202318:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín6:0
Základná28. 12. 202317:30ŠTHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce7:4
Základná28. 12. 202317:30ŠTHC 19 Humenné - HC Košice2:5
Základná28. 12. 202318:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Nitra2:0
Základná28. 12. 202318:00ŠTHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:4
Základná28. 12. 202318:00ŠTHKM Zvolen - HK Poprad1:4
Základná28. 12. 202318:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná30. 12. 202316:00SOHK Poprad - HKM Zvolen5:2
Základná30. 12. 202316:30SOHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:0
Základná30. 12. 202317:00SOHK Nitra - HC Slovan Bratislava2:3 SN
Základná30. 12. 202317:00SOHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky4:1
Základná30. 12. 202317:00SOHC Košice - HC 19 Humenné4:6
Základná30. 12. 202317:30SOHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:4
Základná03. 01. 202417:30STHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad1:4
Základná03. 01. 202417:30STHC Košice - HK Spišská Nová Ves2:3
Základná03. 01. 202418:00STHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:5
Základná03. 01. 202418:00STHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná03. 01. 202418:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:3 SN
Základná03. 01. 202418:00STHC 19 Humenné - HK Dukla Ingema Michalovce0:1 PP
Základná05. 01. 202417:30PIHK Spišská Nová Ves - HC 19 Humenné3:1
Základná05. 01. 202418:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky3:2
Základná05. 01. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná05. 01. 202418:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3
Základná05. 01. 202418:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná07. 01. 202415:00NEHK Poprad - HC Nové Zámky1:6
Základná07. 01. 202416:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:2
Základná07. 01. 202416:30NEHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná07. 01. 202417:00NEHC 19 Humenné - HK Spišská Nová Ves1:3
Základná07. 01. 202417:00NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava3:4
Základná07. 01. 202418:00NEHK Nitra - HKM Zvolen5:1
Základná12. 01. 202417:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica6:4
Základná12. 01. 202417:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Nitra2:4
Základná12. 01. 202418:00PIHC Nové Zámky - HC 19 Humenné2:1 SN
Základná12. 01. 202418:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad1:4
Základná12. 01. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - HC Košice1:4
Základná12. 01. 202418:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín1:2
Základná14. 01. 202415:00NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:3
Základná14. 01. 202416:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava5:7
Základná14. 01. 202416:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:1
Základná14. 01. 202417:00NEHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves2:3 PP
Základná14. 01. 202417:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:0
Základná14. 01. 202418:00NEHC 19 Humenné - HK Nitra4:1
Základná19. 01. 202417:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky1:4
Základná19. 01. 202417:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen3:7
Základná19. 01. 202417:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice1:2 SN
Základná19. 01. 202418:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 19 Humenné3:4
Základná19. 01. 202418:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:1
Základná19. 01. 202418:30PIHC Slovan Bratislava - HK Poprad2:4
Základná21. 01. 202416:00NEHK Poprad - HKM Zvolen2:1 PP
Základná21. 01. 202416:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky5:3
Základná21. 01. 202416:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves7:3
Základná21. 01. 202417:00NEHC 19 Humenné - HK Dukla Trenčín0:4
Základná21. 01. 202417:00NEHC Košice - HK Nitra1:3
Základná21. 01. 202417:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná26. 01. 202417:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC 19 Humenné1:5
Základná26. 01. 202417:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Poprad3:4 PP
Základná26. 01. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná26. 01. 202418:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky4:3 PP
Základná26. 01. 202418:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica3:5
Základná26. 01. 202418:30PIHK Dukla Trenčín - HC Košice1:4
Základná28. 01. 202416:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky3:4
Základná28. 01. 202416:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná28. 01. 202417:00NEHC Košice - HC 19 Humenné3:1
Základná28. 01. 202417:00NEHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica3:0
Základná28. 01. 202417:00NEHK Nitra - HK Poprad2:5
Základná28. 01. 202417:00NEHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:4 SN
Základná31. 01. 202417:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:0
Základná02. 02. 202417:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen3:0
Základná02. 02. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - HC 19 Humenné7:2
Základná02. 02. 202418:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná02. 02. 202418:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra1:5
Základná02. 02. 202418:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín4:1
Základná02. 02. 202418:00PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica0:1
Základná04. 02. 202415:00NEHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava3:1
Základná04. 02. 202416:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná04. 02. 202417:00NEHC 19 Humenné - HC '05 Banská Bystrica4:5 SN
Základná04. 02. 202417:00NEHC Košice - HK Poprad2:3
Základná04. 02. 202417:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky4:2
Základná04. 02. 202417:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:4 PP
Základná14. 02. 202417:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra4:2
Základná14. 02. 202418:00STHKM Zvolen - HC 19 Humenné4:0
Základná14. 02. 202418:00STHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves2:1
Základná14. 02. 202418:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín2:5
Základná14. 02. 202418:00STHC Nové Zámky - HC Košice0:4
Základná14. 02. 202418:30STHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica6:1
Základná16. 02. 202417:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky1:2
Základná16. 02. 202417:30PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen4:3 PP
Základná16. 02. 202418:00PIHC 19 Humenné - HK Poprad2:5
Základná16. 02. 202418:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice0:3
Základná16. 02. 202418:00PIHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce0:5
Základná16. 02. 202418:30PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava7:1
Základná18. 02. 202415:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín5:2
Základná18. 02. 202416:00NEHK Spišská Nová Ves - HC 19 Humenné6:3
Základná18. 02. 202416:00NEHC Nové Zámky - HK Poprad1:4
Základná18. 02. 202417:00NEHKM Zvolen - HK Nitra4:3 SN
Základná18. 02. 202417:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica4:2
Základná18. 02. 202418:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná23. 02. 202417:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce4:2
Základná23. 02. 202418:00PIHC 19 Humenné - HC Nové Zámky1:3
Základná23. 02. 202418:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná23. 02. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - HC Košice4:5 PP
Základná23. 02. 202418:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:2
Základná23. 02. 202418:30PIHK Nitra - HK Spišská Nová Ves1:3
Základná25. 02. 202415:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad3:2 PP
Základná25. 02. 202416:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín2:3
Základná25. 02. 202417:00NEHK Nitra - HC 19 Humenné5:2
Základná25. 02. 202417:00NEHKM Zvolen - HC Košice5:4
Základná25. 02. 202417:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica4:3 PP
Základná25. 02. 202417:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky2:1
Základná01. 03. 202417:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen4:3
Základná01. 03. 202417:30PIHC Košice - HK Spišská Nová Ves1:2 SN
Základná01. 03. 202418:00PIHC 19 Humenné - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:3
Základná01. 03. 202418:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce3:2
Základná01. 03. 202418:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava1:5
Základná01. 03. 202418:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra6:5 SN
Základná03. 03. 202417:00NEHK Dukla Trenčín - HC 19 Humenné9:2
Základná03. 03. 202417:00NEHK Nitra - HC Košice1:3
Základná03. 03. 202417:00NEHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica6:2
Základná03. 03. 202417:00NEHKM Zvolen - HK Poprad3:4 PP
Základná03. 03. 202417:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava2:5
Základná03. 03. 202417:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná08. 03. 202418:00PIHC 19 Humenné - HK Dukla Ingema Michalovce2:5
Základná08. 03. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná08. 03. 202418:00PIHC Nové Zámky - HKM Zvolen4:5
Základná08. 03. 202418:00PIHK Poprad - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná08. 03. 202418:00PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra5:3
Základná08. 03. 202418:00PIHC Košice - HK Dukla Trenčín2:3
Predkolo Play Off11. 03. 202418:00POHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3 PP
Predkolo Play Off11. 03. 202418:00POHK Nitra - HK Dukla Trenčín5:2
Predkolo Play Off12. 03. 202418:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:6 PP
Predkolo Play Off12. 03. 202418:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:4
Predkolo Play Off14. 03. 202418:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:7
Predkolo Play Off14. 03. 202418:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:2
Predkolo Play Off15. 03. 202418:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra4:5
Predkolo Play Off15. 03. 202418:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen5:1
Predkolo Play Off17. 03. 202417:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín5:1
Predkolo Play Off17. 03. 202418:00NEHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:2
Štvrťfinále18. 03. 202418:00POHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Štvrťfinále18. 03. 202418:00POHC Košice - HC Slovan Bratislava6:2
Štvrťfinále19. 03. 202418:00UTHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica4:2
Štvrťfinále19. 03. 202418:00UTHC Košice - HC Slovan Bratislava5:4
Štvrťfinále20. 03. 202418:00STHK Poprad - HK Nitra3:1
Štvrťfinále20. 03. 202418:00STHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen5:0
Štvrťfinále21. 03. 202418:00ŠTHK Poprad - HK Nitra1:5
Štvrťfinále21. 03. 202418:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen5:1
Štvrťfinále22. 03. 202418:00PIHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves3:4 PP
Štvrťfinále22. 03. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - HC Košice3:5
Štvrťfinále23. 03. 202418:00SOHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves3:6
Štvrťfinále23. 03. 202418:00SOHC Slovan Bratislava - HC Košice2:4
Štvrťfinále24. 03. 202417:00NEHK Nitra - HK Poprad0:2
Štvrťfinále24. 03. 202418:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce2:6
Štvrťfinále25. 03. 202418:00POHK Nitra - HK Poprad2:1 SN
Štvrťfinále25. 03. 202418:00POHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce3:2
Štvrťfinále27. 03. 202418:00STHK Poprad - HK Nitra3:4
Štvrťfinále27. 03. 202418:00STHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen3:1
Štvrťfinále29. 03. 202418:00PIHK Nitra - HK Poprad2:0
Semifinále03. 04. 202418:00STHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:3
Semifinále04. 04. 202418:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:8
Semifinále05. 04. 202418:00PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice5:4 PP
Semifinále06. 04. 202418:00SOHK Spišská Nová Ves - HC Košice4:0
Semifinále07. 04. 202418:30NEHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce4:7
Semifinále08. 04. 202418:30POHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce5:1
Semifinále09. 04. 202418:30UTHC Košice - HK Spišská Nová Ves6:2
Semifinále10. 04. 202418:00STHC Košice - HK Spišská Nová Ves4:2
Semifinále11. 04. 202418:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra5:2
Semifinále12. 04. 202418:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice4:3 PP
Semifinále13. 04. 202418:00SOHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce4:3 PP
Semifinále14. 04. 202418:00NEHC Košice - HK Spišská Nová Ves4:1
Semifinále16. 04. 202418:30UTHK Spišská Nová Ves - HC Košice2:1
Finále19. 04. 202418:00PIHK Spišská Nová Ves - HK Nitra2:3
Finále20. 04. 202418:30SOHK Spišská Nová Ves - HK Nitra2:5
Finále23. 04. 202418:00UTHK Nitra - HK Spišská Nová Ves5:1
Finále24. 04. 202418:00STHK Nitra - HK Spišská Nová Ves2:1 PP

Najčítanejšie články

SVK

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 13.10.2023 09:32
Tím Z Skóre B
1. Poprad 50 163:119 94
2. Michalovce 50 167:121 90
3. Spiš. N. V 50 163:138 87
4. Košice 50 147:117 81
5. Slovan 50 157:160 77
6. B. Bystrica 50 151:172 76
7. Zvolen 50 165:160 76
8. Nitra 50 172:158 76
9. Trenčín 50 144:156 75
10. L. Mikuláš 50 136:161 64
11. N. Zámky 50 133:159 58
12. Humenné 50 121:198 46
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina4637603212:74123
2.Prešov46245710186:12789
3.Topoľčany46244513175:14385
4.P. Bystrica46215317147:14576
5.Skalica46224119149:14875
6.Dubnica46186517128:12871
7.MK Slovan46193420133:11967
8.Žiar n. Hronom46193321145:14566
9.Trebišov46163324138:17557
10.AquaCity Pikes46145522130:15857
11.Trnava46115723148:18250
12.R. Sobota46111628121:18041
SR 18241122041:1297
Aktualizované: 3.3.2024 22:05
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200012:06
2HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín2110010:45
3HC Košice HC Košice210108:64
4MHA Martin MHA Martin210105:54
5VLCI Žilina VLCI Žilina2100110:73
6HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad201104:43
6HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava201104:43
8BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica210017:103
9MHKM Skalica MHKM Skalica201015:52
10MMHK Nitra MMHK Nitra201016:82
11HKM Zvolen HKM Zvolen200114:101
12HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200020:120
13JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18000000:00
Aktualizované: 13.10.2023 09:32
Celkové - Základná časť EXD (Základná časť)
TímZVVpPpPSkóreB
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200018:16
2BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica220006:06
3HC Košice HC Košice220006:26
4HKM Zvolen HKM Zvolen2110012:55
5Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš2100113:63
6MMHK Nitra MMHK Nitra210018:63
7HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves2100110:93
8MHA Martin MHA Martin210014:43
8MHKM Skalica MHKM Skalica210014:43
10HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava210019:103
11HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad210016:83
12HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín210016:133
13VLCI Žilina VLCI Žilina200115:121
14HOBA Bratislava HOBA Bratislava200022:60
15MŠK Púchov MŠK Púchov200020:60
16HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200021:180
Aktualizované: 13.10.2023 09:31
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina4637603212:74123
2.Prešov46245710186:12789
3.Topoľčany46244513175:14385
4.P. Bystrica46215317147:14576
5.Skalica46224119149:14875
6.Dubnica46186517128:12871
7.MK Slovan46193420133:11967
8.Žiar n. Hronom46193321145:14566
9.Trebišov46163324138:17557
10.AquaCity Pikes46145522130:15857
11.Trnava46115723148:18250
12.R. Sobota46111628121:18041
SR 18241122041:1297
Aktualizované: 3.3.2024 22:05
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 13.10.2023 09:31
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
a

Bleskovky

Brankár Luukkonen sa vyhol arbitráži, s Buffalom podpísal 5-ročnú zmluvu

Fínsky hokejový brankár Ukko-Pekka Luukkonen podpísal nový päťročný kontrakt s klubom Buffalo Sabres. Vyhol sa tým arbitrážnemu konaniu, ktoré by mu prisúdilo ročnú zmluvu so stanoveným platom. Nový kontrakt mu ročne vynesie 4,75 milióna dolárov. o 08:20 - TASR


Toronto podpísalo ročník kontrakt s útočníkom Dewarom

Kanadský hokejový klub Toronto Maple Leafs podpísal nový ročný kontrakt s Connorom Dewarom v hodnote 1,18 milióna dolárov. včera o 07:31 - TASR


Malentsyn sa vyhol arbitráži, s Buffalom podpísal dvojročnú zmluvu

Klub zámorskej NHL Buffalo Sabres podpísal dvojročnú zmluvu s kanadským útočníkom Beckom Malentsynom. Obe strany sa tak vyhli arbitráži, na ktorú sa hráč nedávno prihlásil. 23.7.2024 18:56 - TASR


Evason sa stal novým trénerom Columbusu

Kanaďan Dean Evason sa stal novým trénerom hokejového tímu Columbus Blue Jackets. Podľa agentúry AP sa s tímom zámorskej NHL dohodol na "viacročnom" kontrakte. 22.7.2024 21:16 - TASR


Sprong podpísal ročnú zmluvu s Vancouverom Canucks

Kanadský hokejista Daniel Sprong podpísal ročnú zmluvu s Vancouverom Canucks v NHL. Informoval o tom portál tsn.ca. 21.7.2024 10:10 - TASR


Detroit sa dohodol s Velenom na dvojročnej zmluve

Tím zámorskej NHL Detroit Red Wings podpísal nový kontrakt s útočníkom Joeom Velenom. Počas dvoch rokov zarobí 2,275 milióna dolárov. Informovala o tom stanica Sportsnet. 20.7.2024 08:59 - TASR


Carolina zaradila Kuznecova na waiver listinu s cieľom ukončiť jeho zmluvu

Klub zámorskej hokejovej NHL Carolina Hurricanes zaradil Jevgenija Kuznecova na listinu nechránených hráčov s cieľom ukončiť jeho kontrakt. 17.7.2024 21:50 - TASR


Brankár Šilovs podpísal s Vancouverom dvojročnú zmluvu

Lotyšský hokejový brankár Arturs Šilovs sa dohodol s klubom Vancouver Canucks na novej dvojročnej zmluve. Po sezóne 2023/24 mal pozíciu obmedzeného voľného hráča. Nový kontrakt mu vynesie ročný plat 850-tisíc dolárov. 17.7.2024 14:29 - TASR


Obmedzený voľný hráč Holmströmom podpísal ročný kontrakt s NY Islanders

Švédsky hokejový útočník Simon Holmström podpísal nový ročný kontrakt s klubom New York Islanders. Vynesie mu 850-tisíc dolárov. Po sezóne 2023/2024 mal štatút obmedzeného voľného hráča a po vypršaní novej zmluvy sa stane neobmedzeným voľným hráčom. 17.7.2024 08:53 - TASR


Colorado získalo z Ottawy brankára Mandoleseho výmenou za 6. kolo draftu

Tím zámorskej hokejovej NHL Colorado Avalanche získal z Ottawy Senators brankára Kevina Mandoleseho a výber v siedmom kole draftu 2026 výmenou za výber v šiestom kole rovnakého draftu. Informoval o tom kanadský portál TSN. 16.7.2024 09:47 - TASR


Viac správ v archíve...